Юридична особа: ТОВ “МІЛОАН”. Код ЄДРПОУ: 40484607
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1709 від 14.07.2016
APR (річна відсоткова ставка): 4%
Телефон: 044 337 00 37
E-mail: info@tengo.com.ua
Адреса: 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21
1 – 30 днів
Строк платежу
0.01% в день
Ставка
до 15 000 грн
Сума кредиту
18 – 70 років
Вік позичальника
96% схвалення
Задовбали вже вішати чужі кредити на всіх підряд. Звідки відбувається постійний витік номерів?!!!! Уже 3 місяці дзвонять і задовбують, змушують погасити кредит якоїсь Ольги, стверджуючи, що я її сестра, ще й ігрожують, спочатку на один номер дзвонили, потім ще й другий звідкись нарили, тепер на два номери дзвонять!!! Ще й погрожують! А днями ще й з банківської картки вночі намагався хтось зняти гроші!!! І впевнена що це їх рук справа! Уже терпіла думала це припиниться, але бачу що марно. Підкажіть будь ласка, куди звертатися в такій ситуації.
За всі не правомірні дії колекторів і т.д. треба писати скарги в НБУ на гарячу лінію!
На превелике щастя не зв’язувався з подібними “організаціями”. Але так само потрапив під хвилю “сміттєвих дзвінків” і погроз від “співробітників” цієї “організації”.
Жахливий банк, оператори ті що дзвонять матом женуть, погрожують, закрити такий банк потрібно а не видати всім кому не ліньки, вони походу і бомжам аби тільки був паспорт дають кридит, названюють у перший же день прострочення по 20 разів на день. Не раджу навіть 1000 грн у них брати.
Посадили за телефони бидлоту, яка абсолютно розмовляти з людьми не вміє, діалог ведуть ніби на зоні, не даючи сказати й слова. Огидно!
Як взагалі персонал підбирають? За кількістю кримінальних справ чи що?!
Роблять з мене шахрайку, пишуть, що я брала кредит з метою неповернення, це не так, ваші відсотки нелюдські скільки сплачувала, виїхала з міста прифронтового,, микаюся заробляти, вижити без підтримки захворіла ледь вижила гроші затримали на місяць,,, чим платити ,, не затискайте мене,, я давно там,,, зароблю,, виплачу все,, я не з доброї волі опинилася в такому стані,,, чи ви мало заробили на людях у скруті
Брала декілька разів,повертала вчасно а навіть і достроково.Останній раз взяла 1400 і через пів години повернула,так вони нарахували 70грн.сповістили через деякий час,не змогла відразу сплатити і на другий день вуаля вже винна 1000.Ви взагалі там з глузду з’їхали,так ви вчиняєте з постійними клієнтами які вчасно сплачують чи не знаєте як зідрати кошти бо відсотки не нарахувались?А дзвонять і погрожують як бандити,напевно відбір особливий у них на роботу.