Юридична особа: ТОВ “СПОЖИВЧЦЕНТР”. Код ЄДРПОУ: 37356833
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 230 від 28.04.2011
APR (річна відсоткова ставка): 102260%
Телефон: 0 800 50 10 20
E-mail: info@sgroshi.com
Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
3 – 140 днів
Строк платежу
0.01% в день
Ставка
до 3 000 грн
Сума кредиту
18 – 60 років
Вік позичальника
90% схвалення
Найжахливіша у світі компанія. Такого свавілля я ще не зустрічала. Закон їм не писаний. Вони придумують їх під себе. Але найсмішніше, що вони не дотримуються власного договору. А їхні співробітники взагалі не адекватні і не компетентні. Розірвали в односторонньому порядку договір (при чому без причини) не повідомили. 11 днів дзвонили і коли я говорила, що гроші переказала, перевіряли і розповідали, що все є, напевно якийсь збій. На гарячій лінії говорили що проплата пройшла, все добре. А тепер дзвонять, розповідають, що я повинна закрити негайно, що я не маю права класти частинами, що або відразу вся сума, або ніяк. А договір вони можуть розірвати в односторонньому порядку коли хочуть. Хоча в договорі написано, що вони можуть розірвати договір тільки через заборгованість (чого, звісно ж, не було) і повинні попередити листом….
Ніколи не зв’язуйтеся з цією компанією! Як тільки виходиш на прострочення… включають мільйонні %, автодозвон мільйон дзвінків, представник організації принижує, погрожує дзвінками знайомим, моєю репутацією. Рекетири і шахраї! Якщо залізли в кабалу прострочення цієї компанії, звертайтеся до адвоката. Сподіваюся скоро закриють ці шарашкіни контори!
Согласен с Вами на 100%
Вторую неделю звонят по поводу кредита незнакомого человека. Сначала корректно объяснила, что не знакома и чтобы удалили мой номер из своей базы. Но не доходит, доводят до нервного срыва. Планирую писать жалобу в НБУ, потому что сил нет такое терпеть.
Взяла кредит не змогла вчасно повернути, так дзвонять і погрожують, законів вони не знають, діють проти закону!
Дзвонять за кредити родичів, з якими не спілкуєшся, номер видаляти не збираються мовляв нехай родич видаляє номер. Зберігають персональні дані без дозволу.
Навіть не знаю з чого почати… Я просто шокована… Спочатку було в мене прострочення в цій фірмі, я закрила його через особистий кабінет не через кнопку продовження, а іншою сумою. Мені сказали, що треба перепідписати договір на відділення або на сайті заплатити 50 грн. І висвітитися договір. Не було можливості підійти на відділення, дзвонили, на роботу, всім знайомим, а вчора подзвонив представник, спілкувався в грубій формі. Я йому пояснюю, що я продовжила, тільки не підписала договір. Вчора йду до відділення підписую договір пишу заяву, що не вміють телефоном спілкуватися… Сьогодні я була просто шокована, о 8-й годині вечора, дзвонить представник третій особі, якої навіть немає у контактах, і каже, що на мене подають до суду. Скріншот є номера який дзвонив і коли, далі третя особа дзвонить їм на номер і вони видають повну інформацію про мене…
К сожалению, у меня есть знакомая, которая набрала долгов. Я с ней давно не общаюсь и не знаю ее местонахождение. У нее плохая кредитная история, но, тем не менее, кредит ей предоставили. Конечно же, она деньги не отдает, поэтому эта мошенническая конторка теперь звонит мне. Много раз я объясняла, что не общаюсь с этим человеком, но мне все равно звонят и говорят: “А вы обратитесь к должнице, пусть она попросит нас убрать Ваш номер телефона” Почему они лжецы и мошенники? Потому, что я решила поинтересоваться условиями кредита, так вот, у них четко написано, что номер телефона человека, который берет кредит, должен быть официально зарегистрирован на его фамилию. А мой номер телефона зарегистрирован не на должницу, а на меня. Но они врут, что она предоставила мой номер телефона, как свой и продолжают названивать почти каждый день, чем нарушают мои конституционные права.
Жаба-контора.Люди-не берите тут деньги…Я наведу простой пример с жизнь.Взял первый раз кредит в Стар Фин.8000 и второй кредит в Швидко Гроши.20000.Так сложилось,что потерял работу хорошую. ТАК ВОТ СТАР ФИН-ПРЕДЛОЖИЛ ПРОСТО ПОГАСИТЬ КРЕДИТ-ТЕЛО И ЗАКРЫЛ КРЕДИТ. ЭТИ Ж@БЫ- ВЕРНУЛ 20.000 что брал +10.000 проценты.И насчитали на сегодня +16000 гривен.Звонят-прошу сделать реструктуризацию-полный отказ.Пользуюсь их услугами больше 5 лет!!!
На просьбу об реструктуризации откази…хотя на законних основаних у есть право им воспользоваться