Юридична особа: ТОВ “1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ”. Код ЄДРПОУ: 39861924
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2542 від 20.10.2015
APR (річна відсоткова ставка): 820650%
Телефон: 0 800 214 111
E-mail: support@mycredit.ua
Адреса: 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б
1 – 15 днів
Строк платежу
0.01% в день
Ставка
до 12 000 грн
Сума кредиту
18 – 70 років
Вік позичальника
94% схвалення
Через життєві обставини, довелося звернутися за послугами компанії MyCredit. Отримала промокод і оформила позику. Вчора зробила оплату на продовження, в системі показало, що платіж успішний, а продовження не пройшло через те, що ваша система не зарахувала кешбек. А сьогодні у мене злетіла знижка, через роботу вашої системи!!! При цьому компанія визнає, що система спрацювала некоректно!!! Але все одно нарахували підвищені відсотки, а це 7000 грн!!!
Загалом MYCREDIT може спокійно вас кинути на гроші, і при цьому ви ні чого не вирішите!!!
Ніколи не зв’язуйтеся з цією шарашкіною конторою! Обманюють! Відсотки божевільні і ви ніколи не зможете вибратися з цієї боргової ями! Оператори відмовчуються і дають тупі та банальні відповіді!!! Залишила на них скаргу в НБУ!!!
Компанія аферистів. Самовільно списують кошти з картки, при цьому в особистому кабінеті оплати не відображаються. Тобто кошти йдуть незрозуміло куди, а ваш борг так і продовжує зростати. Крім того, задовбують дзвінками за три дні до оплати, починають дзвонити через кожну годину протягом доби.
Закрила кредит, оплату проводила через особистий кабінет. Квитанція з банку є, гроші списані та ось тільки не зараховані в кабінет!!! Відсотки йдуть далі!!! в техпідтримці годують завтраками!!! Терпіння у мене закінчується!!!
Накрутили пені та штрафи, хоча не мали права.
Списують гроші з картки коли хочуть.
Навіть коли немає прострочення і у вас ще є час для оплати, ваші гроші вже знімаються цією компанією.
Несколько раз подавал заявку, ни разу не подтвердили, сняли небольшую оплату с карты в качестве ее верификации. Через месяц звонят из отдела просроченной задолженности и оказалось, что существует какой-то долг в размере 500 грн. Сняли все деньги с карты, остаток не собираюсь отдавать, уже написал заявление в полицию. Жесть просто, ни одного договора не подписывал, а должен каждый день все большую и большую сумму…
У цій компанії була прострочена позика, домовилися за реструктуризацію на 10 платежів. Трохи запізнився з внесенням 6 платежу, тому що затримали зарплату. Попросив їх 2 дні почекати. Заходжу в особистий кабінет в обумовлений день – і сюрприз! Повернулася початкова сума і всі гроші, які були оплачені раніше, пішли коту під хвіст. Оператори пояснили, що на алгоритм програми не мають можливості вплинути, і коли я підписував договір реструктуризації, я ознайомився з умовами та наслідками. У мене язик віднявся від такого нахабства. Порадився з юристом, більше не буду нічого оплачувати, оскільки тіло і відсотки давно виплачені цими платежами і пролонгаціями. Категорично не рекомендую.
Юрій я приєднуюсь шахраї дируть три шкури з картки знімають до копійки даже менше прожиткового мінімума