Юридична особа: ТОВ “МІЛОАН”. Код ЄДРПОУ: 40484607
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1709 від 14.07.2016
APR (річна відсоткова ставка): 4%
Телефон: (044) 337 36 67
E-mail: info@miloan.ua
Адреса: 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21
1 – 30 днів
Строк платежу
0.01% в день
Ставка
до 15 000 грн
Сума кредиту
18 – 70 років
Вік позичальника
90% схвалення
Навіть не чула про цю контору, тим більше ніколи не брала в них кредит. Але взялися мені телефонувати регулярно, щодня, тиждень уже, називаючи мене якимось Геннадієм (прізвище не розчула) і вимагають погасити неіснуючий борг, а то потраплю в “боргову яму”. Що взагалі відбувається?!
Брав 8000 тепер винен 28000! За законом максимальна сума штрафів і пені не більше 50%! Грозяться зі мною судиться! Ну що ж чекаю!
Мало того що само собою відсотки нехилі йдуть, так вони беруть ще нехилу суму грошей тільки за те що просто видають вам кредит, не беріть кредит у них, є кращі контори!!!
Брав перший кредит під 0.1% повторний під звичайний відсоток, але коли ти оформляєш повторний, мало того що там кінські відсотки, і за оформлення беруть 1000 грн)) взяв 5 тис. маєш віддати вже 6, на рівному місці, добре працюєте, найнахабніша контора з усіх
Шалені відсотки, які часто в сумі більші за тіло кредиту. Звернувся через екстрену ситуацію в родині, ледве розрахувався з ними. Співробітники Мілоан зовсім некомпетентні, не знають умов кредиту та інших технічних моментів у роботі сайту. Краще оформлю кредитну картку, щоб не звертатися в разі потреби в такі контори.
Я взяла кредит під 0%, повернула все раніше терміну. Кредит продовжили за мої гроші, не запитавши і зараз вимагають гроші. Кажуть, що є борг. З кредитами стикаюся часто, але такого нечесного поводження не зустрічала. Обходьте кредитування Мілоан стороною!!!
Нескінченний спам від цієї компанії! Причому я не є клієнтом жодної МФО. Сьогодні вранці взагалі прийшла смс, що вашу позику на суму 6000 грн схвалено для підтвердження отримання введіть код. Я в шоці, дзвоню на гарячу лінію, а оператори замість того щоб видалити мої дані, починають переконувати заповнити заявку! Буду звертатися до НБУ щоб перевірили законність такої діяльності.
Есть просрочка в данной компании, внес несколько пролонгаций и из-за карантина не смог больше оплачивать этот кредит. Договорились об оплате частями долга и внесении первого платежа в конце этого месяца. Несколько дней назад нашел себя в Едином реестре должников и с суммой большей чем тело кредита в 5 раз. Я в шоке, операторы пообещали разобраться, но до сих пор никто не перезвонил. Разочарован, для меня это была одна из самых лояльных МФО.