Юридична особа: ТОВ “ФК “ТАЙГЕР ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 43561909
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 954 від 21.05.2020
APR (річна відсоткова ставка): 548%
Телефон: (044) 300 29 62
E-mail: info@ewacash.com.ua
Адреса: 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28
5 – 27 днів
Строк платежу
2.1% в день
Ставка
до 5 000 грн
Сума кредиту
18 – 70 років
Вік позичальника
86% схвалення
Хотів взяти кредит. Процедура проста. Дав усі свої дані, номери, адреси, паспорт, код … мені відмовили, а за місяць почалися смс про оплату понад 15 тис. грн. І тероризм близьких. Мені наплювати тому що спам блокуються просто, але дічь жахлива. Краще взагалі не брати і не зв’язуватися з ними ніколи.
Я виплатила всю суму, але з вашого банку продовжують телефонувати моїм знайомим, зателефонувала, сказали, що до мене претензій немає і все виплачено.
Каждый день мне звонят с разных номеров по поводу кредитов на разные имена. Общалась с оператором, чтобы сняли меня с рассылки, оператор пообещала, что более звонков не будет. Я не знаю этих людей о которых спрашивали и устала слушать надоедливую мелодию ожидания для общения с оператором.
Упаси вас брать кредит в этой конторе… Потом не один раз пожалеете…!!!! Несмотря на дикие проценты, за любую просрочку с вами не будут церемониться. Вы будете получать каждые 10 сек. звонок, а если возьмете трубку то вам будут выносить мозги по полчаса, пока не оплатите. Не найдете денег, тогда будут звонить всем кто живет не далеко от вас в вашем районе, не зависимо знает вас этот человек или нет
Щодня телефонують як ненормальні за кредит брата. Я з ним не спілкуюся, до того ж він перебуває за кордоном. Минулого тижня подзвонили на роботу начальнику, щоб той допоміг закрити борг. Після цього мої нерви здали, написав заяву в поліцію і СБУ.
Уже протягом двох місяців мені телефонують з цієї контори з приводу кредиту людини, яку я не знаю. Тепер вони стали ще більш агресивнішими, дзвонять по 4 рази на день з різних номерів, і сьогодні один нахамив мені і почав кричати. Жахлива компанія, сподіваюся її незабаром закриють.
Намагаюсь заплатити, сайт не працює… Для того що б капало їм? Що за нісенітниці… Коли правоохоронні органи ними займуться… Де перевірки