Юридична особа: ТОВ “АВЕНТУС УКРАЇНА”. Код ЄДРПОУ: 41078230
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 426 від 28.02.2017
APR (річна відсоткова ставка): 115757.3%
Телефон: 0 (800) 753-363
E-mail: info@creditplus.ua
Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А
3 – 30 днів
Строк платежу
0.01% в день
Ставка
до 15 000 грн
Сума кредиту
18 – 65 років
Вік позичальника
97% схвалення
Компанія явно працює на країну агресора, знаючи, що в умовах воєнного часу знайти роботу неможливо, вони дзвонять і розповідають скільки хто винен. Я знаю скільки винна, але з огляду на те, що я з дитиною сиджу в підвалі, як я можу погасити. За 200 доларів готові вдавити. Ви взагалі не маєте права в цей час відсотки нараховувати, я буду судитися з вами. Ви бариги по 2700 % річних маєте. Потрібно перевірити всю структуру, і чому в такий важкий час вони так чинять.
Ніколи! Ніколи не буду користуватися послугами цієї компанії! І всім раджу! Як можна нараховувати відсотки під час війни! (напевно рашка). Завжди платив справно, не перший рік! Почалася війна, згоріло авто в Гостомелі, повністю розбомбили місце роботи, а ці *** нараховують штрафи, пеню і т.д. Горіть у пеклі!
Я був постійним клієнтом без пояснення заблокували мій кабінет! Не раджу користування
На превеликий жаль, потрібно було скористатися послугами цієї компанії (Головне, поки ти платиш, все добре, як тільки виходиш на прострочення, починається найцікавіше. Дзвінки всім кого тільки можна було знайти. Дзвінки від неадекватних співробітників, які дозволяють собі використання ненормативної лексики, ставлять умови оплати протягом декількох годин і т.д. Минуло більше року як компанія повинна була повернути відсотки! Після чергового звернення, наданням документів і реквізитів, документи перекидають з відділу на відділ з проханням зачекайте відповідь. І тим самим просто тягнуть час і використовують ваші ж гроші. Якби тільки знала скільки нервів піде на Credit Plus ніколи б не звернулася!
Шановні Credit plus, про які закони ви говорите? Про китайські? Це цинізм порушувати практично всі закони нашої країни і щось писати про чинне законодавство, ви його читали? Щодо третіх осіб, всього 5 днів заборгованості вже всім дзвонять, хотілося якось розібратися швидше з боргом, але швидко передумала, поки не повиганяють всіх з “комплексом Бога” і не навчать грамотно розмовляти з людьми, я не буду з ними навіть розмовляти. Завтра напишу скаргу до Нацбанку і писатиму щодня, доки вони не відреагують, і всім раджу, що нас більше, то це ефективніше. 2 штрафи та позбавлення ліцензії….
Согласна
Все было хорошо пока не возникла просрочка. Связывалась с компанией еще до ее возникновения, но Кредит плюс вообще не волнуют ваши проблемы, чтобы то ни было – даже состояние здоровья. Не хотят идти на компромисс, не дают реструктуризацию, вообще никоим образом не заинтересованы в том, чтобы комфортно закрыть задолженность, зато компания осуществляет незаконную рассылку третьим лицам относительно вашего долга. Откуда у них персональные данные 3 человек, которые никогда не были клиентами компании? Незаконная обработка персональных данных. И незаконное распространение информации о долге.
Мой совет: никогда не связывайтесь с компанией Кредит плюс. Им безразлично на своих клиентов.
Обманюють, і не дотримуються субординації, грублять і хамлять, криють матом, за кілька днів прострочення! На сайті зазначено, що можуть увійти в становище і запропонувати реструктуризацію, у підсумку реструктуризація у них це пролонгація! Дзвонять по 10-15 разів на день! Погрожують! Нікому не раджу!
Взял кредит 2000, погасил вовремя, хотел взять повторно – заблокировали на 720 дней) без причин) сказали, что система автоматически решает) более объяснений нет)
плюс вам будут приходить тонны смс и звонков с разными предложениями, а это значит, что они продают базу данных любому)
Вирішила повністю погасити позику і відправила всю суму через сайт! Гроші з картки зняли, є квитанція! А в компанію нібито не надійшли! Ну от як тепер довести, що гроші до них пішли!?
Брала колись у кредит плюс два кредити і, звісно, їх повертала, потім почали дзвонити мені та моєму батькові, що в мене борг понад 10 тис. грн., але я нічого не брала, дзвонять, погрожую, як їх позбутися, я йтиму до суду, якщо вони не припинять…
Вмовили взяти кредит у сумі 21 тис , як внесок у брокерську компанію Any Desk / Air Markets . Обіцяли допомогу 24 год на добу, але ніяких послуг не надавали, на дзвінки не відповідали. Щороку дзвонили з інших номерів. Я навіть не збираюсь виплачувати нічого цим шахраям. При оформленні кредиту не надали достовірної інформації, запропонували надати якийсь свій номер телефону. Договір вважаю фальшивим з метою обшукувати людей.
Повний не адикват. Не раджу брати це тупорилі ідіоти
Брав кредит 3000 гривень, прострочений платіж. Нарахували штрафів і відсотків 3400 гривень. Загальна сума 6400. Не можливо домовитись, в інших компаніях можливо. Сума відсотків і штрафу перевищує тіло кредиту що є недопустимим.Ігнорують закони України.