Юридична особа: ТОВ “ЛІНЕУРА УКРАЇНА”. Код ЄДРПОУ: 42753492
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 394 від 19.03.2019
APR (річна відсоткова ставка): 75218.2%
Телефон: 0 800 33 07 33
E-mail: info@credit7.ua
Адреса: 02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, буд. 25, п. 318
5 – 30 днів
Строк платежу
0.01% в день
Ставка
до 15 000 грн
Сума кредиту
18 – 65 років
Вік позичальника
95% схвалення
Нікому не раджу прив’язувати свою картку в цій компанії, вони самі знімають гроші поза графіком регулярних платежів за найменшого прострочення, незалежно від воєнного стану і того, що постійний клієнт мав більше десяти вчасно погашених кредитів!!! Але при будь-якій біді клієнта і незважаючи на воєнний стан в країні, компанія самовільно знімає гроші з Вашої картки для повного погашення кредиту, не дивлячись на ними ж затверджений графік платежів. не здумайте звертатися до Credit7!!!
Повністю під держу you аферисти!!!
Может платить вовремя ?
За день до оплаты, начинаются бесконечные звонки, о якобы “напоминании”, на объяснения что уже звонили ( неоднократно) не реагируют. В чате операторы ехидно насмехаются, не рекомендую никогда иметь дело.
Повністю згоден!!!
Не рекомендую брати в цій конторі ніколи, навіть якщо дуже треба… Оплатила вчасно! Через тиждень почали надзвонювати і вимагати гроші, виправдовуючи тим, що я їм нічого не оплатила! Кричати в трубку, принижувати і писати повідомлення подібного характеру… Намагалися зняти гроші з картки самостійно щодня по 200грн (але в них не вийшло, бо я заблокувала оплату в інтернеті одразу ж), за 2 тижні прийшли за місцем моєї прописки й обклеїли двері мовляв, боржниця, віддай гроші тощо. Хочу уточнити, що квитанція про оплату в мене є й оплачено всю суму. Так само нарахували % за перший тиждень близько 1500 грн, хоча сама сума позики була 1000!
Після отримання та погашення кредиту почали приходити смс від лівих контор, з якими не мав ніколи справи, з пропозиціями про кредит, та й сама компанія також спамить на телефон щодня. Не рекомендую.
Жахлива контора, на прохання трохи відстрочити почали погрожувати чим завгодно “зламати ноги”, ходити по сусідах. Потім почалися дзвінки всім, кого змогли зв’язати зі мною, і говорити їм те ж саме. % за місяць більше 50%, за фактом каторга, обходьте стороною цю богадільню, позитивні відгуки платні, реальний один негатив.
Взяла кредит 5000 тепер винна 8000. Вчасно не встигла погосити так як з/п не дали. Пояснюю їм що покладу гроші 15 числа. Почали погрожувати ануляцією візи і поверненням в Україну. Що прийдуть додому. Жахлива контора, яка не розуміє становище людей.
Категорично не рекомендую. Сплатила ще на три дні раніше. Є квитанція про сплату з Приватбанку!Вони вимагають 6000 тисяч за прострочення!Іду в поліцію писати заяву.
Ніколи в житті.Якщо треба гроші позичайте деінде під 100% вам буде дешевше і спокійніше ніж тут. Дзвонять всім , мають доступ до всіх ваших номерів в тел.книзі. Ні на які поступки і вмовляння не йдуть. Ні дня відтермінування сьогодні заплати і все. Єдине хто військовий або дружина військового по Формі 5.(Довідка) Списують просрочку .
Не раджу якщо Вам дорогі нерви і
гроші
Часто користувалась мікрокредитуванням цієї компанії, завжди вчасно повертала.Але наразі,при такому відсотку за надання кредит навряд чи буду.Завжди видавали без комісій,то й цього разу зраділа,передноворічній знижці 99%,але взяли такий відсоток,що не буду користуватись надалі.У договорі прописана сума була,але не думала,що змінилися правила.Не раджу оформляти кредит,є безліч інших компаній,які видають без комісій і з гарними знижками
Я выиграл суд присыли им Ухвалу суда я и мои юристы открыли мораторий по Ухвалу суда отмечена план реструкторизации кредита кредит7 мне на электронную почту что кредит закрыт и наше сотрудничество прекращается надурили такие проценты насчитали мне не горюй счас мой кредит находиться в бюро кредитной задолженности