Юридична особа: ТОВ “АЛЕКСКРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 41346335
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 3395 від 08.08.2017
APR (річна відсоткова ставка): 1070%
Телефон: (097) 618 64 64, (099) 618 64 64, (093) 618 64 64
E-mail: mail@alexcredit.com.ua
Адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Якова Самарського, буд. 12А
5 – 30 днів
Строк платежу
0.01% в день
Ставка
до 6 000 грн
Сума кредиту
18 – 70 років
Вік позичальника
92% схвалення
У разі продовження кредиту терміном понад 10 днів, інакше кажучи пролонгації, ви оплачуватимете ще й штраф окрім відсотків. Ось такі “бізнесмени” яких розвелося як тарганів.
Матюкаються, роблять колажі з фото дітей боржників, розсилають смс дітям, що мама повія, пишу скаргу в Нацбанк як регулятору, нехай перевіряють і позбавляють ліцензії, виродки.
Ни разу не брала кредита в Алекскредт но вот уже 2-ва года данная контора засыпает смсками с требованием оплатить какой-то кредит и сообщениями о блокировке моих счетов. Звонки с угрозами физической расправы тоже присутствуют. Обратившись к их оператору с просьбой удалить меня из их базы спам-рассылки и рассылки с платформы Оккредит (от которой они спам рассылку присылают с предложением взять у них кредит). Обещали удалить из базы но видно обицянки цяцянки.
Рідкісна шарага. Спочатку схвалили кредит, потім без пояснення причин у ньому відмовили. Два рази блокували гроші на картці, які так і не повернули, мотивуючи, що гроші мені повинен повернути мій банк). Загалом, якийсь дитячий садок, тримайтеся подалі.
Ни в коем случае не берите кредит в этой компании! Люди ведутся на хорошую рекламу, и яркий сайт. На собственном опыте знаю, что такие легкие и доступные деньги, по факту не такие уж легкие, и совсем недоступные….
Брала кредит, вовремя вернула, сейчас хочу снова оформить, на сайте пишет, что мне доступно 5 тыс., пробую оформлять – отказ. Не советую, подведут в сложный момент.
Намагаються психологічно тиснути. Сотні дзвінків надходять щодня. Шлють смс з арештом банківських рахунків і майна. Роблять будь-які незаконні дії, аби вибити гроші…
Я навіть не надавав згоди на їхні умови лиш хотів почитати договір. А ті досьть того що заявка була подана на 5000 грн а нарахували 750. І я маю їм ще проценти платити. А я не погоджував! Лиш читав договір який мене не влаштував, і підтвердження я не давав! Шахраї кончені!